Categories
Porady

Jak ograniczyć koszty drukowania w firmie?

Obecnie małe i większe przedsiębiorstwa coraz częściej inwestują w wysokiej klasy sprzęt drukujący, który zarówno w małych jak i większych przedsiębiorstwach sprawdza się doskonale. Niestety zakup urządzenia to tylko jeden z kosztów jakie trzeba ponieść, Dochodzi do tego jeszcze cykliczny koszt eksploatacji, który niestety może często przyprawiać o zawrót głowy.

Categories
Porady

Jak powiększyć pamięć smartfona

Podczas codziennego użytkowania smartfona pamięć wewnętrzna kurczy się i kurczy, w pewnym momencie zauważasz, że pamięci jest za mało, aplikacje sygnalizują problemy, smartfon przestaje działać płynnie, a Ty tracisz cenny czas i nerwy. Zastanawiasz się czy można powiększyć pamięć smartfona? Oczywiście da się, w tym poradniku przedstawimy szybkie sposoby, na zwiększenie pamięci wewnętrznej w Twoim…

Categories
Porady

Szkło na telefon czy folia

Wielu użytkowników smartfonów zadaje to pytanie – szkło hartowane czy folia, co będzie lepsze? Większość użytkowników w Polsce jeszcze w zeszłym roku wybierała tańszą ochronę w postaci folii, tymczasem tendencja zmienia się, użytkownicy coraz częściej idą w kierunku szkieł hartowanych. Dlaczego? W tym poradniku odpowiemy na wszelkie pytania.

Categories
Porady

Którego iPhone wybrać – iPhone SE (część 1)

Jesteś fanem/fanką telefonów Apple? Przymierzasz się do zakupu nowego smartfona? W tym poradniku podpowiemy co wybrać, który z modeli iPhone będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Zapraszamy do czytania i komentowania!

Categories
Porady

Weź w leasing komputer, telefon i sprzęt do biura

Początki związane z założeniem firmy i rozkręceniem biznesu bywają ciężkie chociażby ze względu na konieczność posiadania dość sporego budżetu aby móc wyposażyć swoje biuro w niezbędne sprzęty oraz elementy.

Categories
Porady

Jaki wybrać laptop do użytku domowego – na co zwrócić uwagę podczas zakupu laptopa?

Ze względu na swoją mobilność, poręczność i duże możliwości, laptopy skutecznie wypierają komputery PC w zastosowaniach domowych. Tego typu urządzenia są wręcz stworzone do przeglądania zawartości sieci i multimedialnej rozrywki, ale tak samo dobrze radzą sobie z typową pracą biurową, a nawet kreatywną. Rozbudowana oferta rynkowa daje możliwość wyboru sprzętu idealnie dopasowanego do potrzeb użytkownika,…